S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.

CERTIFIKÁTY :

Tento e-shop je certifikovaný.

KONTAKTNÁ OSOBA

Mgr. Michal Magic
tel: +421917277858
info@previnarov.sk

Vzhľadom na súčasnú situáciu dočasne rušíme možnosť osobných odberov objednaného tovaru.

Za tovar Vám odporúčame zaplatiť vopred, no ak preferujete platbu na dobierku je vhodné použiť platbu kartou kuriérovi.

Eliminovaním nevyhnutného osobného kontaktu kuriéra s príjemcom výrazne znižujeme možnosť prenosu nákazy a tiež zrýchľujeme proces doručovania balíkov!

Príjemca by mal zároveň pri preberaní rovnako ako kuriér používať ochranné pomôcky (rúško, rukavice...) a dodržiavať bezpečný odstup od kuriéra

Ďakujeme za porozumenie

Viazacie nožnice a sety

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 120,00 EUR

TOVAR V AKCIIO nás

Internetový obchod preVinarov.sk vznikol v januári 2014 s cieľom ponúknuť vinárom čo najkomlexnejší sortiment vinárskych potrieb za prijateľné ceny.

Našimi cieľovými zákazníkmi sú najmä malí a strední vinári, ktorým ponúkame širokú škálu nástrojov, náradia a pomôcok potrebných v celom procese produkcie vína, od starostlivosti o vinič, cez spracovanie hrozna, až po výrobu a skladovanie vína. V ponuke máme tiež sortiment z kategórie darčekových a someliérskych produktov, ktoré sú určené aj pre konzumentov a milovníkov vína.

V obchode preVinarov.sk sa Vám snažíme ponúknuť nielen čo najvýhodnejšie ceny tovaru, ale aj kvalitné služby, prehľadne a zrozumiteľne spracovanú ponuku produktov a spoľahlivý servis, čím sa chceme odlíšiť od konkurencie.

Na týchto stránkach Vám chceme okrem možnosti nákupu tovaru, poskytnúť aj priestor na vzájomnú diskusiu o víne, vinárstve a vinohradníctve. 

 

ZmM2ZT