S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.
Ok

CERTIFIKÁTY :

Tento e-shop je certifikovaný.

KONTAKTNÁ OSOBA

Mgr. Michal Magic
tel: +421917277858
info@previnarov.sk

Akumulátorové nožnice 

Ochrante rastliny proti

        ohryzeniu

Viazacie nožnice a sety

NAJPREDÁVANEJŠÍ

TOVAR V AKCIIO nás

Internetový obchod preVinarov.sk vznikol v januári 2014 s cieľom ponúknuť vinárom čo najkomlexnejší sortiment vinárskych potrieb za prijateľné ceny.

Našimi cieľovými zákazníkmi sú najmä malí a strední vinári, ktorým ponúkame širokú škálu nástrojov, náradia a pomôcok potrebných v celom procese produkcie vína, od starostlivosti o vinič, cez spracovanie hrozna, až po výrobu a skladovanie vína. V ponuke máme tiež sortiment z kategórie darčekových a someliérskych produktov, ktoré sú určené aj pre konzumentov a milovníkov vína.

V obchode preVinarov.sk sa Vám snažíme ponúknuť nielen čo najvýhodnejšie ceny tovaru, ale aj kvalitné služby, prehľadne a zrozumiteľne spracovanú ponuku produktov a spoľahlivý servis, čím sa chceme odlíšiť od konkurencie.

Na týchto stránkach Vám chceme okrem možnosti nákupu tovaru, poskytnúť aj priestor na vzájomnú diskusiu o víne, vinárstve a vinohradníctve. 

 

YWM0ZDI